Pottskåp

721259

POTTSKÅP, inköpt i Frankrike, 1900-tal, mahogny, längd 38, bredd 37, höjd 83 cm

Något bågnad toppskiva med torrsprickor och lagningar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Pottskåp

Budhistorik (1 bud)

5537375
2020-01-19 22:48:06

2020-01-21 kl 21:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.