Slagbord

721257

SLAGBORD, 1800-tal, med låda, furu, höjd 76, djup 107, bredd 49 + 68 x 2 cm (full längd ca 185 cm)

Bruks och åldersrelaterat slitage, lådbotten trasig

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Slagbord

Budhistorik (15 bud)
5514197
2 600
5514850
2 600
5514197
2 400
5514844
5514197

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.