Skåp rokokostil

721255

SKÅP, 1900-talets andra hälft, rokokostil, bemålat, förgyllda beslag, höjd ca 190, 123x51 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Senare bemålning

Möbler, Skåp, byråer

Rum 11

Skåp rokokostil

Budhistorik (16 bud)
5519752
2 800
5519815
2 600
5519752
2 400
5518093
5518093
1 900

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.