Spegel Art Deco

721254

SPEGEL, 1900-talets första hälft, Art Deco, bemålad, bronserad och förgylld, fasettslipat glas, höjd ca 149 cm

Smärre slitage, retuscher

Möbler, Övriga möbler, Speglar

Rum 5

Spegel Art Deco

Budhistorik (25 bud)
5514764
2 400
5514763
5514759
5514762
5514759
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.