Cafébord Vega

721239

CAFÉBORD, "Vega", samtida, svärtat underrede i gjutjärn, betsad träskiva, höjd ca 75, 160x65 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Skiva med slitage, märken

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Cafébord Vega

Budhistorik (5 bud)
5524975
550
5522281
500
5522281
5524974
5522281

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.