Sven X:t Erixson akvarell

721235

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Motiv från Puerta de la....signerad samt daterad 59, ca 22,5x44 cm

Rum 5

Sven X:t Erixson akvarell

Budhistorik (4 bud)

5516113
4 200
5514786
5505859
5504996
1 800

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.