Bord

721232

BORD, 1900-talets fjärde kvartal, kromad metall, tre lackerade ställbara bordsskivor, bordskivornas diameter 50 cm, höjd 74 cm.

Bruksslitage, repor.

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Bord

Budhistorik (18 bud)
5539792
5539790
5539784
1 900
5539789
1 800
5539784
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.