Sven X:et Erixson akvarell

721230

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Motiv från Puenta Brava, signerad samt daterad 59, ca 25x44 cm

Rum 5

Sven X:et Erixson akvarell

Budhistorik (16 bud)
5515700
6 600
5515463
6 400
5514776
6 200
5515453
6 200
5514776
6 000

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.