Byrå 1800-tal

721229

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, blandstil, 4-lådig, fanér i valnöt, höjd ca 83, 49x89 cm

Slitage, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Byrå 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
5515761
1 900
5515756
1 800
5515755
1 700
5515754
1 600
5515752

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.