Spegel gustaviansk stil

721228

SPEGEL, 1900-tal, sengustaviansk stil, förgylld, delad spegel, ca 96x46,5 cm

Senare spegel / utbytt spegel, nedre krön med sprickor / lös, kompletterad

Speglar

Hylla 2

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (26 bud)
5516068
2 600
5515662
2 400
5515571
5515661
5515571
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.