Henrik Allert pastell

721221

HENRIK ALLERT, pastell, signerad, man med får, bildmått 29x38 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

Konst, Nutida

Geijersgatan 14, Göteborg

Henrik Allert pastell

Budhistorik (1 bud)

5514549
2020-01-12 11:00:27

2020-01-12 kl 16:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.