Ditte Hood gouache

721220

DITTE (DITTI) HOOD, gouache, signerad och daterad -75, landskap, bildmått 32x42 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

Konst, Nutida

Geijersgatan 14, Göteborg

Ditte Hood gouache

Budhistorik (1 bud)

5514339
2020-01-12 08:50:05

2020-01-12 kl 10:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.