Soffa Karl johan

721219

SOFFA, 1800-tal, Karl Johan, fanerad i alm, svängda sidostycken, längd ca 170, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor

Rum 21

Soffa Karl johan

Budhistorik (7 bud)
5515865
1 300
5514434
5514433
900
5511676
450
5511365

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.