Karmstolar 1 par

721218

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, vitmålade, skuren dekor, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 4

Karmstolar 1 par

Budhistorik (15 bud)
5518077
5518690
5518077
5518687
950
5518077
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.