Teaterkuliss 1900-tal

721215

TEATERKULISS, 1900-talets första hälft, lanskapsmotiv, olja på duk, ca 245x250 cm

Dukhål, slitage

Visas på begäran

Teaterkuliss 1900-tal

Budhistorik (89 bud)
5514729
35 000
5514730
34 000
5514729
33 000
5514728
32 000
5514710
31 000

Slutpris SEK:
35 000
3 353 EUR, 3 938 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.