Cafébord

721212

CAFÉBORD, "Werzalit", Tyskland, samtida, underrede i svärtad metall, höjd ca 73, 70x70 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Slitage, märken

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Cafébord

Budhistorik (1 bud)

5522288
2020-01-15 06:26:03

2020-01-16 kl 20:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.