Fåtölj

721209

FÅTÖLJ, stomme av bok, 1900-talets senare hält, fällbar, rygg ställbar i tre läge, höjd ca 75 cm, bredd ca 70 cm

slitage

Möbler, Fåtöljer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Fåtölj

Budhistorik (2 bud)

5525176
500
5521328

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.