Willy Rizzo bord

721205

WILLY RIZZO Bord, svart lack, rotinläggning på skiva samt nedfälld mässingsskål, snurrbar skiva, höjd ca 55 cm, diam 107 cm

Säljes för Kronofogdens räkning

slitage, repor, mässingsskål med fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Willy Rizzo bord

Budhistorik (34 bud)
5582539
11 000
5581311
10 500
5582538
10 500
5581311
8 000
5582531
7 800

Slutpris SEK:
11 000
1 054 EUR, 1 238 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.