Bord swedish grace

721203

BORD, ca. 1920-/1930-tal, swedish grace, bonad björk, stenskiva, lätt svängda ben med fotavslut i claw and ball, höjd ca 71, diameter 85 cm

Fotkryss med lagning, i övrigt lättare bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Bord swedish grace

Budhistorik (21 bud)
5516969
1 800
5516968
1 700
5516967
1 600
5516659
5516966
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.