Soffbord Englesson

721200

ENGLESSON, soffbord, 1900-talets andra hälft, stomme i patinerad metall, fanerat i körsbär, lådor i sargen, höjd ca 50, 150x95 cm

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Soffbord Englesson

Budhistorik (13 bud)
5513918
1 800
5515623
1 700
5513918
1 600
5513917
5513916
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.