Oidentifewrad konstnär

721199

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med insjö och hus, olja på duk, signerad Olaison 76, mått ca 80x120 cm

Rum 4

Oidentifewrad konstnär

Budhistorik (2 bud)

5558961
5552255

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.