Mauno Hartman relief

721198

MAUNO HARTMAN (1930-2017) "Viljo", signerad samt daterad -05, blandteknik relief, 39x38 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Mauno Hartman relief

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
5517534
95
5516616
70
5516615
50
5506789
30

Slutpris EUR:
95
992 SEK, 112 USD
Utropspris EUR: