Rölakanmatta Ingegerd Silow 1960-tal

721197

INGEGERD SILOW, matta, rölakan, dekor i gult brunt och orange, signerad IS, ca 199x133 cm

Mattor/Textilier

Budhistorik (21 bud)
5518681
2 400
5518677
5518534
5518676
5518534
1 600

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.