Matsalsgrupp rokokostil

721188

MATGRUPP, 1900-talets andra hälft, rokokostil, gulmålade, 7 delar, bestående av: matbord med 2 iläggsskivor samt 6 stolar, bordets höjd ca 76, 108x163, iläggsskivorna 37 cm vardera, stolarnas sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 19

Matsalsgrupp rokokostil

Budhistorik (18 bud)
5517560
1 600
5507361
5507360
5507359
5507358
950

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.