Luftpistol

721186

LUFTPISTOL, EM-GE, "Zenit", 1900-talets första hälft,
trästock med nätskuren kolv, kaliber 4,5 mm, originalask medföljer, längd ca 28

Skador: bruksspår, kartong med slitage/skador, ej funktionstestad

Vapen/Medaljer, Leksaker, Diverse

Luftpistol

Budhistorik (14 bud)
5508496
5507208
5508495
5507208
850
5508494

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.