Fugurer

721184

LEKSAKSFIGURER, 1950-tal, blandade fabrikat, otydligt märkta, bl.a Elastolin, medföljer trälåda

Bruksslitage, vissa med sprickor samt trasiga delar, ej fullt genomgågna

Leksaker, Diverse

Fugurer

Budhistorik (2 bud)

5506202
5503683

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.