Robert Högfeldt akvarell

721183

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Motiv med "troll", signerad R H, akvarell, ca 12,5x18 cm

Konst, Äldre måleri

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (5 bud)
5512076
600
5511942
550
5507027
500
5507026
5505047

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.