Per Wilhelm Cedergren tillskriven oljemålning

721182

PER WILHELM CEDERGREN (1820-1896) tillskriven, Motiv från fjord, olja på duk 58x87 cm

Flera lagningar, krackelyr

Konst, Äldre måleri

Rum 7

Budhistorik (7 bud)
5513586
5513364
1 700
5513358
5511831
450
5511830

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.