Lockurna

721178

LOCKURNA, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor av figurscener, höjd 32 cm.

Lagad flisa på fotringen, bruksslitage.

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Lockurna

Budhistorik

2020-01-17 kl 17:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.