Lockurna

721177

LOCKURNA, Kina, 1900-tal, porslin, dekor av drakar och djur i underblå glasyr, märkning under urna och lock, höjd ca 25 cm

Lock med lagning

Orientaliskt, Porslin

Lockurna

Budhistorik (1 bud)

5527121
2020-01-16 21:18:21

2020-01-17 kl 11:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.