Fritz Hansen sittdynor

721173

FRITZ HANSEN, 8 st sittdynor, "Serie 7" för Sjuan, sittyta klädd md läder, märkta "Republic of Fritz Hansen", mått ca 39x45 cm

Bruksslitage, fläckar, ytliga repor

Diverse, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Fritz Hansen sittdynor

Budhistorik (12 bud)
5528883
5520197
5528882
1 900
5520197
1 800
5516426
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.