Petter Thoen

721168

PETTER THOEN, (född 1943): "Superbat", färgserigrafi, signerad och numrerad 1/375, bildmått 40,5 x 57,5 cm.

Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.

Geijersgatan 14, Göteborg

Petter Thoen

Budhistorik (3 bud)

5528023
750
5528022
500
5528020

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.