John Dupret

721166

JOHN DUPRET ( född 1945): fotografi, signerad samt med stämpel "Atelier John DuPret", bildmått 20 x 15 cm.

Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.

Fotografi

Geijersgatan 14, Göteborg

John Dupret

Budhistorik (6 bud)
5523875
550
5528266
500
5523875
450
5517311
5516424

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.