Gusum och skultuna ljusstakar

721160

BERNT KARLSSON, väggljusstakar, 1-par, märkt Metallslöjden gusum, monogramsignerade samt daterade BK 1990, längd 18 cm

Diverse, Belysning, Vägglampor

Monter 6

Gusum och skultuna ljusstakar

Budhistorik (7 bud)
5512454
550
5512417
500
5512452
500
5512417
450
5507276

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.