Soffbord Baco

721156

SOFFBORD, benställning i jakaranda, 1960/70-tal, emaljerad skiva, signerad Baco, höjd ca 52, 131x76 cm

CITESINTYG medföljer

Slitage

Ändringar/tillägg
CITES-intyg medföljer och finns att avhämta i Utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 2

Soffbord Baco

Budhistorik (12 bud)
5517599
5515256
5515254
950
5515252
5515251
700

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.