Poster "The

721149

POSTER, "The Monumental guide of New York State", by David Ehrenstråle 2013, numrerad upplaga 1884/3000, bildmått 99x57 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

Geijersgatan 14, Göteborg

Poster

Budhistorik (8 bud)
5539733
600
5539645
550
5539732
500
5539645
450
5539577

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.