Bengt Hamrén oljemålning

721147

BENGT HAMRÉN (1898-1985): Komposition med kvinna, signerad Hamrén, olja på pannå, ca 60x54 cm

Fack 14

Bengt Hamrén oljemålning

Budhistorik

2020-01-11 kl 21:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.