Beck & Jung 2 färglitografier

721146

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): 2 färglitografier, signerade och daterade Beck o Ljung 1978, "Foxlift II" numrerad II/XV EA, "Delta" numrerad 26/150, ca 63x47

Ej examinerade ur ram

Fack 9

Beck & Jung 2 färglitografier

Budhistorik (4 bud)

5511912
5511911
5511910
750
5511858

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.