Bokskåp 1800-tal furu

721145

BOKSKÅP, furu, 1800-talets andra hälft, hyllinredning, höjd ca 166, 102x30 cm, nyckel medföljer

Dörrarna något skeva, avlutat, senare fötter, omarbetat, kompletterat, ursprungligen med understycke

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämtas i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Bokskåp 1800-tal furu

Budhistorik (36 bud)
5517333
6 000
5517278
5 800
5517327
5 800
5517278
5 600
5517296
5 400

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.