Wilhelm Hundt 2 oljemålningar

721144

WILHELM HUNDT (1899-1978): (2 st), Landskapskomposition samt motiv av snödroppar, signerad Hundt, olja på duk samt olja på pannå, ca 54x65 cm resp. 16x22 cm

Wilhelm Hundt 2 oljemålningar

Budhistorik (1 bud)

5503678
2020-01-06 00:32:37

2020-01-11 kl 12:05
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.