Nils Forsberg oljemålning

721143

NILS FORSBERG (född 1921): "Höst Tärnadalen", olja på duk, signerad Nils Forsberg, ca 50x61 cm

Rum 6

Nils Forsberg oljemålning

Budhistorik (21 bud)
5512564
1 700
5512481
1 600
5509217
5512479
1 400
5509217
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.