Gösta Gustavson oljemålning

721142

GÖSTA GUSTAVSON (1931-2008): Komposition med båtar, signerad Gösta Gustavson -55, olja på pannå, ca 43x60 cm

Konst, Nutida

Fack 42

Gösta Gustavson oljemålning

Budhistorik

2020-01-11 kl 17:50
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.