Vällingklockor

721135

VÄLLINGKLOCKOR, 2 st, mässing, höjd 12,5-19 cm, 1900-talets första hälft.

Slitage, anlupna.

Diverse, Metall

Geijersgatan 14, Göteborg

Vällingklockor

Budhistorik (1 bud)

5538268
2020-01-20 11:28:25

2020-01-20 kl 17:34
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.