Johnny Mattsson skulpturer 2 st

721134

JOHNNY MATTSSON (1906-1970): (2) skulpturer, trä, i form av sittande figurer, höjd ca 9-16 cm, monogramsignerade JM

Bägge med lagning vid hals

Konst, Skulpturer

Monter 7

Budhistorik (15 bud)
5510930
900
5509961
850
5510929
850
5509961
5510928
750

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.