Kista

721128

KISTA, 1800-tal, stomme i trä, utvändigt klädd med järnplåt, nyckel finns, höjd ca 29,5 samt 44,5x32 cm

Låset kärvar, bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse

Hylla 2

Kista

Budhistorik (9 bud)
5511787
1 400
5513149
1 300
5511787
5510141
5510141

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.