Skulptur Marianne Hesselbjerg

721125

MARIANNE HESSELBJERG (1949): "The Famous Drops", 3 dlr, undertill signerade och daterade, stavlimmad björk, höjd ca 20-28 cm
LITTERATUR: Medföljande katalog, brev från konstnären mm (finns att avhämta vid Utlämningen)

Konst, Skulpturer

Rum 7

Skulptur Marianne Hesselbjerg

Budhistorik (5 bud)
5513240
5513157
500
5508635
5505092
5504755

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.