Ljuskrona

721122

LJUSKRONA, med prismor, 1900-talets första hälft, 6 ljusarmar, delvis förgylld brons, höjd ca 80, diameter 64 cm

En lös prisma

Belysning, Ljuskronor

Rum 4

Ljuskrona

Budhistorik (2 bud)

5504631
1 600
5503835

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.