JIO Möbler soffa Mirakel

721121

JIO MÖBLER, soffa, 1900-talets slut, svarvade ben, fotavslut i mässing, klädd i Josef Franks "Mirakel", sitthöjd ca 53, längd ca 210 cm

Slitage

Möbler, Soffor

Rum 7

JIO Möbler soffa Mirakel

Budhistorik (31 bud)
5517417
9 000
5517431
8 800
5517417
8 600
5517428
8 600
5517417
8 400

Slutpris SEK:
9 000
862 EUR, 1 013 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.