Figuriner Lisa Larson

721110

LISA LARSON, figuriner, 3 st, glaserat stengods, föreställande pudlar, signerade Lisa L, varav en med inpressad märkning Made in Sweden, höjd ca 9 cm

En mindre glasyrnagg (fotnagg)

Keramik/Porslin

Monter 23

Figuriner Lisa Larson

Budhistorik (12 bud)
5508557
5508397
750
5508077
700
5506400
650
5508076
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.