Arnliot Johansson skåp

721108

ARNLIOT JOHANSSON, skåp, 194/50-tal, Troedsson & Karlssons Möbelindustri, Bjärnum, skåpet avbildar scener ur Gustav Vasas liv, flyttbara hyllplan, nyckel finns, höjd ca 150, 183x50 cm

Några fanérlagningar, bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Tema

Rum 9

Arnliot Johansson skåp

Budhistorik (8 bud)
5508971
5508966
5508965
1 800
5508964
1 600
5508960

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.